Hra LAMBÁDA 20 cm CATCH BALL na suchý zip

Catch Ball hra pro volné chvíle dětí Zábavná hra nejen na léto určená pro dva hráče Jeden míček odhodí a druhý ho pomocí talíře na suchý zip... více informací »
Hra LAMBÁDA 20 cm  CATCH BALL na suchý zip
Značka: HRAČKY
136 Kč
DO OBCHODU
Catch Ball hra pro volné chvíle dětí Zábavná hra nejen na léto určená pro dva hráče Jeden míček odhodí a druhý ho pomocí talíře na suchý zip...

Catch Ball hra pro volné chvíle dětí
Zábavná hra nejen na léto určená pro dva hráče Jeden míček odhodí a druhý ho pomocí talíře na suchý zip chytá

Míče míčky balony balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život Jsou to hračky se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli

Průměr talíře na suchý zip je 19 cm a 1 ks míček 8cm
Rozměry baleníš v20 x 31 cm

Hračka není vhodná pro děti do 3 let

Cena je uvedena za 1 kus hračky Vysoce kvalitní kus Hra LAMBÁDA 20 cm CATCH BALL na suchý zip jde koupit přímo u nás v populární kategorii aktivní hračky a sport. Nyní si můžete pořídit další produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další vybrané kousky od značky HRAČKY. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka HRAČKY vám může poskytnout vynikající sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní produkt Hra LAMBÁDA 20 cm CATCH BALL na suchý zip od značky s tradicí a dobrou pověstí HRAČKY můžete pořídit tady a teď právě za nejnižší cenu! Nyní lze objednat jen za 136 Kč.