LORI 215 Rýč, sítko a 1 bábovka v sadě na písek

Hurá na pískoviště Aby na něm byla dobrá zábava nesmí tam chybět hračky na písek Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě... více informací »
LORI 215 Rýč
Značka: Lori
54 Kč
DO OBCHODU
Hurá na pískoviště Aby na něm byla dobrá zábava nesmí tam chybět hračky na písek Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě...

Hurá na pískoviště
Aby na něm byla dobrá zábava nesmí tam chybět hračky na písek

Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě Vzpomínáte jak i vy jste dělali bábovičky Dopřejte tedy svému dítěti stejnou radost vždyť k tomu stačí jediná souprava na písek

Dětský set na písek Lori 215
Balení síťovina polynet Barvy výrobku červená modrá zelená žlutá

Dětská sada obsahuje
rýček d 25 cm
sítko v š 23 x 15 cm
bábovka š v 9 x 125 cm
Materiál plast

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců
Cena je uvedena za 1 sadu
Pokud máte zájem o konrétní barvu specifikujte ji prosím v poznámce Hodně povedený výrobek LORI 215 Rýč, sítko jde získat právě na stránkách umístěný v kategorii na ven! Vyhledejte si jiné produkty z této populární sekce za super cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých kousků značky Lori. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Lori má na skladě vysoce kvalitní výrobky.

Tento velmi oblíbený kus LORI 215 Rýč, sítko a 1 bábovka v sadě na písek od spolehlivého výrobce Lori lze nakoupit ještě dnes za super cenu. Nyní lze objednat jen za 54 Kč.