Míč na Florball plastový 7,5 cm

Míče míčky balony balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život Jsou to hračky se kterými se dá dosyta vyhrát či... více informací »
Míč na Florball plastový 7
Značka: HRAČKY
41 Kč
DO OBCHODU
Míče míčky balony balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život Jsou to hračky se kterými se dá dosyta vyhrát či...

Míče míčky balony balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život Jsou to hračky se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli

Míč na Florball plastový 75 cm
Florbalové míčky jsou z plastu a jsou speciálně určené pouze k tomuto sportu

Hračka není vhodná pro děti do 3 let

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Konkrétní druh nebo barvu výrobku barvu posíláme podle aktuálně skladové dostupnosti Neodolatelný kousek Míč na Florball plastový 7,5 cm je k získání bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci aktivní hračky a sport! Nyní pořídíte nové produkty z této oblíbené kategorie za super cenu! Přední výrobce HRAČKY vám poskytuje špičkový sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky HRAČKY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný produkt Míč na Florball plastový 7,5 cm od spolehlivého výrobce HRAČKY snadno můžete pořídit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Akční cena již od 41 Kč.