Pistole dětská špuntovka 17cm set se 2 terči a náboji plast na kartě

Dětská plastová pistolka v setu s terči na stojánku a náboji Nabij zamiř a vystřel na terč Podaří se ti trefit přímo střed Můžeš si dát... více informací »
Pistole dětská špuntovka 17cm set se 2 terči a náboji plast na kartě
Značka: HRAČKY
66 Kč
DO OBCHODU
Dětská plastová pistolka v setu s terči na stojánku a náboji Nabij zamiř a vystřel na terč Podaří se ti trefit přímo střed Můžeš si dát...

Dětská plastová pistolka v setu s terči na stojánku a náboji Nabij zamiř a vystřel na terč Podaří se ti trefit přímo střed Můžeš si dát třeba turnaj o nejlepšího střelce se sourozencem V balení najdeš 12
nábojů a dva terče Zábava může začít Baleno na kartě

Tato pistole vypadá jako opravdová zbraň jedná se přitom ale o bezpečnou dětskou hračku

Rozměry balení š v h 19 x 26 x 3cm
Rozměry zbraně d 17cm
Materiál plast
Obsah balení pistolka terč 2ks náboj 12ks

Cena je uvedena za 1 balení sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 letHodně žádaný kousek Pistole dětská špuntovka 17cm set se 2 terči a náboji plast na kartě je k dostání právě teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pro kluky! Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci. Známá značka HRAČKY pro vás vyrábí kvalitní výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele HRAČKY. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Pistole dětská špuntovka 17cm set se 2 terči a náboji plast na kartě od přední společnosti HRAČKY máte možnost dostat zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za cenu 66 Kč.