Pulirapid Fiorello univerzální čistič na podlahy s vůní leknínů 1 l

Odrážky Tekutý čisticí přípravek určený na podlahy a omyvatelné povrchy Perfektně odstraňuje nečistoty a mastnotu Není potřeba oplachovat S... více informací »
Pulirapid Fiorello univerzální čistič na podlahy s vůní leknínů  1 l
Značka: PULIRAPID
63 Kč
DO OBCHODU
Odrážky Tekutý čisticí přípravek určený na podlahy a omyvatelné povrchy Perfektně odstraňuje nečistoty a mastnotu Není potřeba oplachovat S...

Odrážky

Tekutý čisticí přípravek určený na podlahy a omyvatelné povrchy

Perfektně odstraňuje nečistoty a mastnotu

Není potřeba oplachovat

S obsahem alkoholu

Zanechává příjemnou vůni leknínů

Popis Popis

Čisticí tekutý prostředek PULIRAPID na podlahy s vůní leknínů vám zjednoduší každodenní úklid Spolehlivě čistí podlahy a veškeré omyvatelné povrchy Důkladně odstraňuje mastnotu a veškeré nečistoty bez nutnosti oplachování Zanechává plochy dokonale čisté a lesklé beze šmouh a dodává jim příjemnou leknínovou vůni Jeho složení s alkoholem zaručuje rychlé oschnutí čištěných povrchů Přípravek je vhodný na všechny typy podlah Skvělý pomocník v domácnosti pro zářivou čistotu

Prodej produktu pouze osobám starším 18 let

Použití

Nalijte 2 až 3 odměrky přípravku do 5 litrů vody a vytřete plochu velkým hadrem Není potřeba oplachovat
Složení Složení

méně než 5 alkohol méně než 5 neiontové povrchově aktivní látky BENZISOTHIAZOLINONE METHYLISOTHIASOLINONE parfémyZlevněný výrobek jde sehnat v pohodě tu na webu v sekci dlažba a pvc! Vyhledejte si další zboží ve zmíněné rubrice za parádní cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů značky PULIRAPID. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Pulirapid Fiorello univerzální čistič na podlahy s vůní leknínů 1 l od kvalitní společnosti PULIRAPID jednoduše můžete najít v naší online nabídce za super cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 63 Kč.