Sada dětské barevné nádobí s odkapávačem různé barvy plast

Plastová sada barevného nádobí pro děti Do každé kuchyňky patří pořádné vybavení a s touto sadou budete moct připravit pokrm pro všechny své... více informací »
Sada dětské barevné nádobí s odkapávačem různé barvy plast
Značka: _Ostatní 1_
272 Kč
DO OBCHODU
Plastová sada barevného nádobí pro děti Do každé kuchyňky patří pořádné vybavení a s touto sadou budete moct připravit pokrm pro všechny své...

Plastová sada barevného nádobí pro děti Do každé kuchyňky patří pořádné vybavení a s touto sadou budete moct připravit pokrm pro všechny své kamarády a následně umyté nádobí nechat odkapat Po dobrém obědu se musí všechno nádobí umýt a proto se může uložit právě do tohoto odkapávače Kuchyňský set ve dvou barevných variantách pro všechny malé maminky a pomocnice v domácnosti

Rozměry odkapávače d š 36 x 27cm
Průměr většího talíře 11cm
Materiál plast
Obsah balení vařič kuchyňský nástroj 4x hrníček 4x příbory 12x malý talířek 4x velký talíř 4x pánvice 2x hrnec poklice
Barevné varianty bílá růžová

Cena je uvedena za 1 balení sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Konkrétní druh nebo barvu výrobku barvu posíláme podle aktuálně skladové dostupnosti Tento skvělý produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii pro holky! Vyhledejte si skvělé zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Tato značka _Ostatní 1_ vám může poskytnout špičkový sortiment.

Tento nejprodávanější produkt Sada dětské barevné nádobí s odkapávačem různé barvy plast od výrobce se zárukou kvality _Ostatní 1_ můžete koupit momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Levně za cenu 272 Kč.