Waschkönig (Německo) WASCHKÖNIG Prací prášek 6,5kg (100dávek) Prací prášek WASCHKÖNIG: COLOR (modrá + fialová)

Oblíbený vysoce koncentrovaný německý prací prášek s obsahem přírodní kyseliny citronové pro dokonalé odstranění odolných skvrn a hygienicky... více informací »
Waschkönig (Německo) WASCHKÖNIG Prací prášek 6
349 Kč
DO OBCHODU
Oblíbený vysoce koncentrovaný německý prací prášek s obsahem přírodní kyseliny citronové pro dokonalé odstranění odolných skvrn a hygienicky...

Oblíbený vysoce koncentrovaný německý prací prášek s obsahem přírodní kyseliny citronové pro dokonalé odstranění odolných skvrn a hygienicky čisté prádlo. Prací prášek Waschkönig je vhodný pro použití ve všech typech automatických praček i pro ruční praní. Granulový prášek se okamžitě rozpouští ve vodě (99% rozpustný při teplotě 20°C) a působí přímo i na velmi odolné skvrny. Účinkuje i při nízkých teplotách již od 30°C. Prášek je šetrný k barvám a zanechá na prádle příjemnou vůni. Obsahuje změkčovač vody, díky kterému je Vaše pračka i prádlo chráněno před usazováním vodního kamene. Velké balení obsahuje 6,5kg a vystačí až na 100 pracích dávek.
 
 
 
 
Varianty:

UNIVERSAL (tmavě modrá) – pro bílé a světlé prádlo, při teplotách od 30°C | 40°C | 60°C | 95°C
COLOR (modrá + fialová) – pro barevné prádlo, při teplotách od 30°C | 40°C | 60°C

  

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 319Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Prací prášek WASCHKÖNIG COLOR (modrá + fialová)

Tento zlevněný produkt Waschkönig (Německo) WASCHKÖNIG Prací prášek 6,5kg (100dávek) Prací prášek WASCHKÖNIG: COLOR (modrá + fialová) od společnosti s výborným jménem Waschkönig (Německo) máte možnost najít teď ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 349 Kč.